شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

بروزرسانی خودکار
شناسه پست: 4815
بازدید: 448

نحوه کار سیستم آپدیت خودکار محصولات می فای

پیرو درخواست های مکرری که از سمت کاربران داشتیم  بسیاری از خریداران درخواست بروزرسانی خودکار محصول از پیشخوان سایت خود را داشتند. از این رو و به جهت راحتی کاربران در دسترسی به فایل های خریداری شدهT سیستم اختصاصی آپدیت خودکار محصولات می فای را راه اندازی کنیم تا کاربران بتوانند با یک کلیک از پیشخوان وردپرس همواره محصولات خریداری شده خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

با توجه به اینکه بروزرسانی محصولات در کوتاه ترین زمان ( در عرض چند ثانیه ) صورت میگیرد کاربران میتوانند محصولات را بدون دردسرهایی مانند ثبت لایسنس و… به آخرین نسخه فارسی و کاملا راست چین و اورجینال محصولات خود دسترسی داشته باشند.

طراحی این سیستم به گونه ای است که با ارائه یک آپدیت برای محصول پیغام بروزرسانی در پیشخوان وردپرس ظاهر میشود و میتوانید به چند روش نسبت به بروزرسانی محصولات اقدام کنید ، روش ها ساده بوده و به راحتی میتوانید بروزرسانی را انجام دهید.

1.

 

بروزرسانی خودکار می فای

2.

بروزرسانی خودکار می فای

3.

بروزرسانی خودکار می فای

 

مدال آپدیت خودکار محصولات:

هر محصول که با اولین آپدیت به آن امکان آپدیت خودکار اضافه میشود یک مدال دارد که شما میتوانید آن را در توضیحات محصول مشاهده کنید. البته ذکر این نکته ضروری است که طی یک ماه آینده تمامی محصولات به این سیستم مجهز شده و آپدیت خودکار برای تمامی آن ها اضافه خواهد شد:

 

بروزرسانی خودکار می فای

استعلام آپدیت محصولات:

در موارد معدودی ممکن است که این پیغام در این بخش یا بخش افزونه ها نمایش داده نشود در این حالت کافیست به قسمت افزونه ها رفته و در مقابل نام افزونه روی ” بررسی برای بروزرسانی ” کلیک کنید:

بروزرسانی خودکار می فای

در رابطه با بروزرسانی قالب ها نیز رویه مانند آپدیت افزونه ها است ، با این تفاوت که به جای مراجعه به قسمت افزونه های نصب شده کافیست به قسمت نمایش / پوسته ها مراجعه کنید و در اینجا بصورت ایجکس قالب خود را به آخرین نسخه راست چین و فارسی بروزرسانی کنید.

سیستم آپدیت خودکار

سیستم آپدیت خودکار

سوالات متداول:

 

چطور میتوانم این قابلیت را برای محصولات خریداری شده اضافه کنم؟

نیازی نیست کاری کنید ، این قابلیت به ترتیب و با ارائه اولین آپدیت برای محصول از سمت ما اضافه میشود و شما کافیست یک بروزرسانی را برای آخرین بار بصورت دستی ( مانند قبل ) انجام دهید تا این قابلیت به محصولی که خرید کرده اید اضافه شود.

آیا با بروزرسانی خودکار اطلاعات قبلی من حذف خواهد شد!؟

خیر ، با بروزرسانی محصولات بصورت خودکار هیچ کدام از مطالب ، صفحات و تصاویر سایت شما حذف نخواهد شد بلکه صرفا کدهای محصول آپدیت خواهد شد.

آپدیت خودکار با آپدیت دستی چه تفاوتی دارد؟

تفاوت مهم آن عدم مراجعه به سایت جهت دانلود نسخه جدید و آپلود و آپدیت دستی محصول است که تمامی موارد بصورت خودکار  انجام میشود.

تا چه مدت میتوانم از آپدیت خودکار محصولات استفاده کنم؟

     محدودیتی از نظر زمانی در این باره وجود ندارد و شما مانند قبل میتوانید بصورت مادام العمر آپدیت تمامی محصولات را بصورت خودکار انجام دهید.

آیا میتوانم روی چند سایت از سیستم آپدیت خودکار استفاده کنم؟

بله محدودیتی در این خصوص وجود ندارد و میتوانید روی هر تعداد سایتی که نصب کرده اید بروزرسانی خودکار انجام دهید.

امیدواریم که سیستم آپدیت خودکار محصولات را دوست داشته باشید و مانند همیشه در کنار ما باشید. می فای همواره تلاش میکند بهترین امکانات و پشتیبانی را برای کسب رضایت شما عزیزان فراهم کند. شما هم اگر سوال ، پیشنهاد ، نظر یا انتقادی دارید در بخش دیدگاه ها بیان کنید…